30. Augusts 2019 10:43
Jaunumi
Ģirģens uzdod Ķuzim nodrošināt Valsts policijas vadošo amatpersonu atlases procesu

Iekšlietu ministrs S. Ģirģens apstiprinātā Valsts policijas darba kvalitātes uzlabošanas rīcības plāna ietvaros ir uzdevis Valsts policijas priekšniekam I. Ķuzim nekavējoties nodrošināt Valsts policijas iekšējo konkursu jeb atlases procesu vadošajām amatpersonām, lai uz vakantajām amatu vietām skaidru atlases kritēriju ietvaros nevis uz subjektīvu lēmumu pamata piesaistītu augsti kvalificētus, motivētus un vakantajam amatam atbilstošus pretendentus.

Valsts policijas vadošo amatpersonu atlasei jāveicina savstarpēju konkurenci, kas būtu vērsta uz augsti kvalificētu, motivētu, uz attīstību un augstu rezultātu sasniegšanu orientētu pretendentu piesaisti, kuri vienlaikus apzinās Valsts policijas vērtības, spēj pieņemt atbildīgus lēmumus un uzņemties atbildību, kā arī nodrošināt sekmīgu padoto darba vadīšanu.

Vadošo amatpersonu apstiprināšanas procesam ir jābūt caurspīdīgam, sabiedrībai un Valsts policijas personālam saprotamam, kā arī jāveicina cīņu ar negodprātīgām amatpersonām un iespējamiem korupcijas riskiem.

patīk
nepatīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 201 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties