4. Janvāris 2023 11:33
Jaunumi
Starptautiskā konference “Dītrihs Andrejs Lēbers – 100. Vācbaltietis un Latvijas pilsonis, starptautisko tiesību speciālists un laikabiedrs”

Godinot profesora Dītriha Andreja Lēbera (Dietrich André Loeber) simto dzimšanas dienu, Valsts prezidents Egils Levits aicina uz starptautisku konferenci “Dītrihs Andrejs Lēbers (Dietrich André Loeber) – 100. Vācbaltietis un Latvijas pilsonis, starptautisko tiesību speciālists un laikabiedrs”.

Starptautiskajā konferencē Valsts prezidents Egils Levits kopā ar profesora Dītriha Andreja Lēbera ģimeni un draugiem, tiesību zinātniekiem un vēsturniekiem apskatīs profesora lomu Latvijas valsts neatkarības un tiesiskās sistēmas atjaunošanā.

Konferenci vada tieslietu ministre un Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Civiltiesisko zinātņu katedras docente Dr. iur. Inese Lībiņa-Egnere un Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātes Vēstures un arheoloģijas nodaļas vadītājs un asociētais profesors Dr. hist. Andris Levāns.

Konference tiek rīkota sadarbībā ar muzeju “Mencendorfa nams”, biedrību “Latviešu-vācbaltiešu centrs DOMUS RIGENSIS”, Ziemeļaustrumeiropas vāciešu kultūras un vēstures institūtu (Institut für Kultur und Geschichte der Deutschen in Nordosteuropa) un Vācbaltiešu biedrību (Deutsch-Baltische Gesellschaft). Konferences tiešraide – Valsts prezidenta kancelejas tīmekļvietnē www.president.lv un sociālo tīklu kontos.

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 266 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties