1. Aprīlis 2021 12:25
Jaunumi
Veikti būtiski uzlabojumi e-pakalpojumā – “Ātrā preču zīmes pieteikuma izskatīšana”

Pagājušā gada decembrī ieviestajā Patentu valdes pakalpojumā "Ātrā preču zīmes pieteikuma izskatīšana" ir veikti uzlabojumi - par 988 terminiem ir palielināts Patentu valdes akceptēto preču un pakalpojumu saraksta terminu daudzums.  

Šobrīd par akceptētiem ir uzskatāmi ne tikai Nicas klasifikācijas klašu virsrakstu termini, bet arī termini, kas apraksta tirdzniecību ar virsrakstos norādītajām precēm un izplatītākajām preču grupām. Šie uzlabojumi dos iespēju norādīt pakalpojumu sarakstā noteiktu preču grupu tirdzniecības pakalpojumus,  tādējādi plašākam klientu lokam piedāvājot iespēju izmantot ātrās izskatīšanas priekšrocības. 

Nepilnu 5 mēnešu laikā, kopš pakalpojums kļuvis klientam pieejams, tā piedāvātās iespējas ir izmantotas jau vairāk nekā 20% preču zīmju pieteikumu! 

Par e - pakalpojumu “Ātrā preču zīmes pieteikuma izskatīšana”: 

Kopš pagājuša gada 10. decembra Patentu valdes klientiem ir iespēja iesniegt preču zīmi ātrajai izskatīšanai bez papildu maksas, paredzot lēmuma par preču zīmes reģistrāciju pieņemšanu ne vēlāk kā 15 darbdienu laikā. Pakalpojums nodrošina ne tikai ātrāku, bet arī ērtāku un drošāku preču zīmes pieteikuma iesniegšanu - samazinājies gan sarakstes apjoms ar Patentu valdi, gan iespēja kļūdīties, izvēloties terminus preču un pakalpojuma sarakstam. Pakalpojums atvieglo klienta izvēli, dinamiski sniedzot informāciju par to, vai klienta izvēlētais termins atbilst Patentu valdes apstiprinātajam un pārbaudītajam terminu sarakstam. 

Lai pieteikumam piemērotu ātro preču zīmes pieteikuma izskatīšanas kārtību, klientam jāievēro daži priekšnosacījumi: 

1) preču un pakalpojumu sarakstā jāizvēlas apstiprinātie termini no Nicas klasifikācijas saraksta vai klašu virsrakstiem, vai termini, kas apraksta tirdzniecību ar virsrakstos norādītajām precēm un izplatītākajām preču grupām;  

2) līdz ar pieteikuma iesniegšanu tiešsaistē, jāveic pieteikuma tūlītēja apmaksa, ieskaitot par papildu klasēm, ja tādas ir.  

Papildu informāciju par “Ātrā preču zīmes pieteikuma izskatīšana” nosacījumiem, aicinām skatīt sadaļā "cita informācija" šajā saitē

E - pakalpojuma ieviešana veikta sadarbībā ar Eiropas Savienības Intelektuālā īpašuma biroju (EUIPO) ECP1 Front Office projekta ietvaros.   
 

 

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Satversme 100: Atver Satversmi
Satversme: Esejas
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 251 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties